Dvigubo stiklo langu pasirinkimo galimybės

Dažnai žmonės, remontuodami namus, keičia senus langus į dvigubo stiklo PVC langus. Tai yra vienas iš brangiausių langų keitimo būdų, nes visi būsto langai turi būti keičiami vienu metu, norint, kad tai būtų veiksminga. Nors iš karto išleisite daug pinigų, tačiau laikui bėgant sutaupysite dar daugiau. Patiems įsistatyti šiuos langus labai sunku.

Natūralios medienos dvigubo stiklo langai: jie savo savybėmis šiek tiek panašūs tiek į tradicinius, tiek į nelabai patrauklius senesnius langus. Skietmedžio langus laikas nuo laiko reikia perdažyti arba perlakuoti. Viengubo stiklo langai: kad nereikėtų keisti langų su visais rėmais, galima pakeisti tik patį stiklą – viengubą į dvigubą. Vienintelė problema yra ta, kad dvigubam stiklui reikia daugiau vietos. Tačiau jei jos pakanka, stiklus pakeisti gana lengva.

Antras langas: jis įstatomas šalia esamo lango. Senas lango rėmas naudojamas kaip pagrindas, prie kurio tvirtinami didelį PVC rėmą įstatyti stiklai. Dažniausiai jie pritvirtinami vyriais, kad būtų galima atidaryti senąjį langą. Pritvirtinti tokį langą lengviau, nei pakeisti seną langą nauju.

Jei norite sutaupyti: paprasčiausias būdas pritvirtinti antrą stiklą yra pridėti prie jo patentuotą plastikinę arba lakštinę juostelę ir priklijuoti prie lango rėmo dvipuse lipnia juosta, kurią galite papūsti plaukų džiovintuvu, kad ji tvirtai ir tvarkingai priliptų. Vienintelis tokio stiklinimo trūkumas yra tas, kad lango negalima darinėti, taigi, rinkdamiesi šį būdą, atminkite tai.

Dvigubas stiklas sulaiko šilumą, garsą ir drėgmės kondensatą, taigi tai yra efektyvus jūsų namams reikalingas dalykas. Vietoj standartinio vieno lango stiklo, dedami du stiklai, atskiru oro tarpu. Dvigubo stiklo lango darinėjimo mechanizmas yra labiau patikimas nei viengubo. Be to, dvigubo stiklo langų stilius, kokybė ir efektyvumas skiriasi nuo viengubo, taigi, rinkdamiesi jums labiausiai tinkantj variantą, apsvarstykite visus privalumus ir trūkumus.

Kokio stiliaus dvigubo stiklo langus rinktis? Pirmuosius dvigubo stiklo langus dabar įsivaizduoti butų sunku, nes kuriant juos buvo galvojama apie efektyvumą, o ne estetini vaizdą. Šiais laikais į interjerą žiūrima kitaip, tad ir dvigubo stiklo langų yra įvairių stilių – galima nesunkiai rasti kiekvieno skoniui. Dažniausiai dvigubo stiklo langai buvo kritikuojami dėl originalumo stokos, tačiau šiais laikais galima įmontuoti įprastų langų armatūrą, kurios dizainas daug patrauklesnis. Pastaruoju metu dvigubo stiklo langai mediniais rėmais, kurie gaminami iš skietmedžio, tampa vis populiaresni.

PVC langų rėmai: jie nereikalauja daug priežiūros ir gerai sulaiko šilumą bei turi gerą garso izoliaciją. Jie lengvai valomi ir jų nereikia dažyti nei iš vidaus, nei iš lauko. Šie langai taip pat yra labai saugūs, dauguma iš jų turi rakinamus langų rėmus.

www.plastikiniai-langai.eu

Naujausi straipsniai: